Novinka

ODSTRAŇTE TUKOVOU TKÁŇ , ZPEVŇETE OCHABLOU POKOŽKU

1. 8. 2018 | SERAFIN BOSKOVICE Vám nabízí ošetření pomocí speciálního přístroje pro oblast estetiky - COCCON DUOTECHNOLOGY. Jeho předností je synergický efekt dvou technologií - KAVITACE / odstranění tukových buněk/ a RADIOFREKVENCE / zpevnění buněk a ochablé pokožky /.

Přístroj kombinuje dvě technologie KAVITACI / alternativa chirurgické liposunkce/ + RADIOFREKVENCI / lifting bez chirurgického zásahu . 

NABÍZÍME VÁM přístrojové ošetření zeštíhlující problematické partie až o několik centimetrů, zpevňující ochablé tělesné partie (vnitřní strany stehen, ruce, břicho,..), odbourávající podkožní tuk, podporující léčbu akné, vyhlazující jizvy, redukující strie po těhotenství, zlepšují také lymfatický tok, ošetřují lymfatické otoky. Ošetření je bezbolestné a velice účinné. 

Výsledky - ztráta objemu ošetřované partie a obnova elasticity pokožky - jsou viditelné již po prvním ošetření.

KAVITACE - přístroj umožňuje vysoce účinnou kavitaci třetí generace. Jedná se o neinvazivní liposunkci založenou na technologii ultrazvukových vln , které bezbolestným způsobem, bez chirurgického zásahu a bez jizev narušují a uvolňují tukové buňky. Tuk je pak vyplaven do mezibuněčné tekutiny.

RADIOFREKVENCE - nejrevolučnější ošetření 21. století. Je metodou, která modeluje postavu prostřednictvím tepelného efektu, jenž má za následek zvýšené prokrvení kůže a vyplavení tuku přes lymfatický oběhový systém. Jedná se o lifting bez chirurgického zásahu - působí omlazení,  zpevnění, redukci.  Přístroj disponuje několika hlavicemi, které umožňují ošetřit různé partie těla či obličeje .

Průběh ošetření

kavitace 30-45 minut, následuje radiofrekvence 15-30 minut, na závěr přístrojová lyfodrenáž 30-45 minut . Opakovaní je možné nejdříve po 72 hodinách.

 

 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek