Novinka

DOKONALÁ PÉČE O RUCE

23. 4. 2018 | Ruce jsou naší vizitkou, ale i zrcadlem našeho věku, zdraví a vztahu k sobě samým. Vzhledem k tomu, jak jsou namáhané, péče o ně by měla být mnohem výraznější než o pleť v obličeji. Paradoxně to většina z nás dělá přesně naopak, veškerou péči věnujeme obličeji. Stárnutí se tak na rukou projevuje mnohem dříve než na obličeji. V salonu SERAFIN jsme rozšířili PÉČI O RUCE o „PARAFÍNOVÝ ZÁBAL s MANIKÚROU“ a dále o "PĚSTÍCÍ ZÁBAL", pro úlevu od bolesti a napětí, k docílení jemné, zdravé pokožky a k okamžitému omlazení pokožky Vašich rukou

 PARAFINOVÝ ZÁBAL s MANIKÚROU

Každá žena tuhle větu dobře zná: stáří ženy se nejlépe pozná podle rukou. A přitom se na péči o ruce tak často zapomíná. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních při léčbě problémů s klouby. Mezi nejoblíbenější patří právě zábaly rukou.
 
Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na různé části těla. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací se doporučuje nanést výživný pleťový krém, nebo masku, která se pak beze zbytku vstřebá. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou, pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Parafinové zábaly vedou k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu. Parafínové zábaly jsou jednou z forem termoléčby. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.
 
Kdy se parafínové zábaly neprovádí ? 
•při dně, kardiostimulátoru
• na nemocné kůži – popáleniny, bradavice, plísně.
 
Co parafín ještě umí?
Parafínové zábaly mají blahodárný účinek při léčbě:
• Chorob pohybového systému zánětlivého, degenerativního a úrazového původu
• Chronické revmatoidní artritidy a dalších onemocnění drobných kloubů končetin
• Zhrublé, mozolovité, suché či popraskané pokožky rukou a nohou
 
PÉSTÍCÍ ZÁBAL S MANIKÚROU
Patří mezi vysoce účinné ošetření pokožky rukou pomocí termorukavic. Je vhodné pro léčbu artrózy, revmatismu, pocitu studených rukou a velmi dobré účinky se projevují na extrémně suchých rukou. Procedura se provádí  bezprostředně po manikúře či modeláži nehtů. 
 
 
 
 
 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek