Novinka

P-SHINE - zdravé a krásné nehty na nohou i na rukou

15. 11. 2019 | Pedikúra nebo manikúra s ošetřením nehtů Japonskou metodou P-shine je tou nejlepší a nejúčinnější prevencí proti nežádoucím vlivům, způsobujícím lámání a třepení nehtů a je nejúčinnější metodou při léčbě oslabených přírodních nehtů - např. po nehtové modeláži.

 - Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu.
- Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.
- Dalším pozitivem této techniky je, že je vhodnou alternativou bezbarvého laku, který nehty společně s odlakovačem vysušuje. Tomuto problému se s P-shine můžete vyhnout neboť lesklé nehty při opakovaném a pravidelném ošetření P-shine již lakovat nepotřebují.
- Metoda P-shine je určena pouze pro přírodní nehty, na gelové nehty ani jiné umělé materiály ji nelze aplikovat.
Nanášecí hmota se skládá ze přírodních látek včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. K ošetření se používá leštící pasta a leštící pudr, jelenicové leštičky a pilníky – jemnější a hrubší, špachtličku a hadřík.

 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek