Sestava 7 rekondičních stolů s regulovatelnou rychlostí
Sestava 7 rekondičních stolů s regulovatelnou rychlostí nabízí neuvěřitelné množství variant cvičení a tím se stává atraktivní pro všechny věkové skupiny.

Cvičení na obyčejných trenažérech, kde se provádí aktivní cvičení, také zvyšuje vitalitu svalů, ale má jeden nedostatek – jelikož aktivním cvičením dochází k vysoké ztrátě energie, v tkáních vznikají toxiny, které mimo celkové únavy, vyvolávají únavu a bolest svalů.


Na rozdíl od obyčejných trenažérů – na rekondičních stolech nedochází k přetěžování a únavě svalstva a cév. Svaly jsou elastičtější, zlepšuje se oběh krve a cirkulace lymfy – a to vše bez zátěže srdce a bez zvýšení tlaku krve. Zvýšený oběh tekutin v organismu (krev, lymfa) podporuje odvod škodlivin a toxinů. Člověk se zbavuje problémových centimetrů objemu právě tam, kde jsou jakékoliv diety bezmocné a zachovává svalovou hmotu.
Existuje nemalá skupina lidí, která z různých zdravotních důvodů nemůže aktivně trénovat. Jedná se např. o jedince s bronchiálním astmatem, s revmatismem, s artritidou, s osteropózou, sklerózou kloubů, dále o jedince, kteří mají problémy se zády, páteří, klouby, cévním oběhem, při vysokém krevním tlaku, srdečních nepravidelnostech,při diabetu atd. … Rekondiční stoly umožňují těmto skupinám lidí vést aktivní způsob života.
Cvičení na rekondičních stolech vyrovnává páteř a pánev, pomáhá snižovat riziko kyfózy, lordózy a také osteoporózy. Ženy, které mají „sedavé“ zaměstnání si stoly chválí, protože je přestala bolet záda, neotékají jim nohy, nevrací se záněty žil.
 

Rekondiční stůl Shapemaster se výborně hodí na
• Ztrátu centimetrů bez neustálých pokusů o dietu
• Zlepšení držení vašeho těla
• Výrazné zlepšení pohyblivosti kloubů u klientů s artrozou, osteoartritidou a
artritidou
• Výrazné zpevnění všech svalů, které podpírají páteř, prodloužení svalů
hrudního koše ale také zpevnění dalších svalových skupin v těle
Zhubnutí (neboli zmenšení objemu) – pozitivní změny jsou viditelné již po 10 odcvičených lekcích, kdy ženy např. v pase mají úbytek o 3 až 12 cm. Doba trvání tréninku je 8 minut na každém stole. Stoly se doporučuje používat 2-3 krát za týden, později k udržení dosaženého výsledku 1-2 krát za týden.


Serafin nabízí tyto stoly:
• Stomach Hip Trimmer
Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.
• Leg Toner
Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.
• Tummy Toner
Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.
• Hip Waist Trimmer
Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.
• Waist Trimmer
Posiluje tělo do stran. Tento pohyb posiluje a zpevňuje břišní svaly a svaly v oblasti bederní páteře. Pomáhá zlepšit svalový tonus celého těla a zeštíhlit linii pasu.
• Upper Body Toner
Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.
• Circular - Rower
Víceúčelový stůl využitelný k posilování a relaxaci. ROVER - veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. CIRCULATOR - zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxických látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.
 


Foto

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek