Splendid´eau detoxikujte a odkyselte Vaše tělo
Princip fungování přístroje Splendid´eau:


Přístroj pracuje na bázi vzájemného působení elektrického a magnetického pole, kladných a záporných iontů. K tomu slouží elektroda, která je ponořena do vaničky s teplou vodou. Do vody se na 30 min. namočí nohy, na zápěstí se připevní elektroda a kolem pasu se připne pás vyrobený z bambusových uhlíků, který Vám během procedury příjemně prohřívá záda. Uhlíky vysílají infračervené záření a záporné ionty. Přístroj neutralizuje a vylučuje kyselé a odpadní látky z tkání a vnitřních orgánů. Postupně tělo vylučuje i zbytky hlenu. Celá procedura je velmi příjemná a nebolestivá.
 

Při používání elektrolytické lázně Splendid‘ eau dochází k úplnému pročištění orgánů a tkání v těle, vede ke snížení příznaků menopauzy, reguluje vegetativní nervový systém, přispívá výrazně k redukci vrásek, akné a jiných kožních problémů, zvyšuje energii, snižuje stres, zvyšuje metabolismus, přispívá ke snižování hmotnosti, čistí krev a pomáhá předcházet arterioskleróze, zvyšuje se vstřebávání živin, obnovuje imunitní systém, snižuje zadržování vody v těle, výrazně se pročišťují játra, ledviny, žlučník, lymfatický systém, močové ústrojí, neutralizuje, viry, bakterie a plísně.Splendid‘ eau zlepšuje spánek, pomáhá úlevě od bolesti a snížení zánětu, zlepšuje paměť, zlepšuje pružnost pokožky a zpomaluje proces stárnutí, zajišťuje kvalitnější zotavení z nemoci či úrazu.

Buněčná membrána  je důležitým místem pro výměnu látek a udržení stability uvnitř a vně buňky.  Buněčná membrána zdravé buňky má elektrický potenciál 70 - 90 mV / mikrovoltů/. Je li buňka poškozena , elektrický potenciál buňečné membrány je změněn. Propustnost se mění, vzniká nerovnováha, buňka ztrácí schopnost detoxikovat.  Díky přístroji SPLENDID EAU dochází k vytvoření milionů kladných a záporných iontů, které se v průběhu procedury dostávají pomocí působení magnetického a elektrického pole do těla člověka a obnovují tak rovnovážný elektrický potenciál buněčných membrán. Buňky se takto aktivuje a je obnovena jejich detoxikační schopnost. Toxické látky jsou přitahovány proudem opačně nabytých iontů , které vytváří přístroj SPLENDID EAU a přes póry pokožky nohou jsou odváděny do vodní lázně. Vytvořené kladné ionty působí na odkyselení organizmu, záporně nabyté detoxikují tělo.


Pro koho je tato metoda nejvhodnější?
Pro osoby vystavené stresu a depresím, pro kuřáky, konzumenty alkoholu, pro osoby se sníženou imunitou, pro osoby s diabetem typu 2, s hypertenzí, revmatismem, artritidou a otoky a pro osoby, kteří chtějí žít kvalitním a zdravým životem. Doporučuje se také před početím.

Kdo nesmí přístroj používat?
1. Lidé s kardiostimulátorem
2. Diabetes 1. stupně
3. Lidé s otevřenými ranami na nohou
4. Těhotné a kojící ženy
5. Lidé s epilepsií
6. Lidé po transplantacích orgánů
7. Lidé, kteří se léčí s různou formou rakoviny a zúčastňují se chemoterapie
8. Při selhání ledvin
9. Lidé se současnou léčbou radioterapií
10. Děti do 8 let
Lidé podléhající hypoglykémii by se měli před použitím přístroje najíst.


Před a po ošetření je nutné vypít alespoň 2 sklenice vody, zabrání se tím bolesti hlavy, která může po detoxikaci nastat. Celý den dodržujte pitný režim.

Již při první kůře se budete cítit lehčí, svěží, budete mít více energie a pocit pohody.

Počet návštěv se řídí zdravotním stavem. Doporučuje se 10 až 15 procedur, následuje pauza a následně používat preventivně 1x měsíčně nebo zopakovat cyklus 2x za rok.
Osoby mladší 50 let mohou používat přístroj 2-3xtýdně, osoby starší 50 let 1-2x týdně (1x za tři dny).
Na detoxikaci si vezměte s sebou ručník, nápoj.
Pokud máte pochybnosti o tom, zda můžete přístroj použít na základě Vašeho zdravotního stavu, doporučujeme konzultovat použití se svým lékařem.
Zařízení Splendid‘ eau není zdravotnickým prostředkem.
 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek