Masáž - důležitý doplněk tělesné kultury moderního člověka + BREUSSOVA MASÁŽ
Klasická a rekondiční masáž
Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů, rozrušuje svalové zatvrdliny a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Pomáhá vyrovnávat následky způsobené jednostrannou činností, přetěžováním a nesprávným držením těla, čímž se výrazně podílí na prevenci bolesti zad a kloubů. Dle požadavku klienta se věnujeme individuální práci s vybranou svalovou partií nebo částí těla.

Regenerační a relaxační masáž
Provádí se za účelem urychlení odplavení nečistot a zlepšení výživy, především měkkých tkání. Odstraňuje svalovou ztuhlost, zlepšuje prokrvení pokožky, příznivě ovlivňuje nervové funkce. Prokrvením kůže a podkoží zlepšuje zásobování těchto tkání živinami a kyslíkem, čímž zpomaluje vznik příznaků stárnutí.
 

 BREUSSOVA MASAŽ - velmi jemná masáž - uvolňuje psychické napětí a odstraňuje napětí hlubokého zádového svalstva. Její použití je efektivní při odstraňování bolesti meziobratlových plotének. Doba masáže 30/60 minut dle požadavku. Nedoporučuje se při problémech s lupenlou či ekzémy, nádorových onemocněních a hypertenzi.

Je to jemná energetická masáž, která se výborně hodí na uvolňování a prevenci. Masíruje se při ní přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Navíc se při Breussově masáži automatickým ošeřením akupresurních bodů, především močového měchýře, uvolňují blokády a psychické napětí a tak se prohlubuje účinek.

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek