Lifting - omlazení
Vše obstarávají radiofrekvenční vlny, které intenzivně podporují tvorbu podkožního kolagenu . Pleti se vrací původní pružnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí pokožky.

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Svým výsledkem připomíná facelift bez skalpelu a bez rekonvalescence. Energie se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu.Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.
Frekvence a počet ošetření - počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza minimálně 72 hodin.Partie těla, které lze ošetřit - obličej,krk a dekolt
 

Průběh ošetření - po odlíčení pokožky provede pracovník salonu radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice a krému. Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.
Výsledky ošetření - výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosaženo již po prvních sezeních, při 6 -8 ošetřeních jsou výsledky znatelné po dobu přibližné 2 let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá, ale samovolné zmizí proběhne po krátké době.

 Kontraindikace

•těhotenství a laktace
•vážná srdeční onemocnění
•poruchy srážlivosti krve
•nemoci pojivové tkáně
•rakovina
•nedávné kolagenové výplně
•osoby s kovovými implantáty v těle
horečnaté stavy
 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek