Hloubková hygiena pleti - nadčasová kosmetika pro každého
 Dobrý stav kůže je základní podmínkou krásy! Je také rozhodující pro celkové zdraví! Hloubková hygiena kůže využívá přírodních zákonů, a aktivuje plný potenciál Vaší kůže. Znamená to, že prostředky Hloubkové hygieny jsou schopny zcela přirozenou a prostou cestou, vyčistit všechny vrstvy kůže od organických i neorganických nečistot a nánosů. Odstraní to, co kůži brání, aby byla pružná, pevná, zářící, a aby Vás chránila.  Studie a praktické výsledky ukazují, že produkty hloubkové hygieny normalizují pleť, působí protizánětlivě, léčí akné, čistí a zmenšují póry, regenerují do hloubky, srovnávají PH pleti a vyhlazují vrásky.

Zvláště výborných výsledků je dosahováno u problematické vysoce aknozní pleti. Bez kortikoidů, antibiotik a nežádoucích účinků na organismus se pleti navrací zdravý vzhled a hladká pleť.

V salonu Serafin vám nabízíme profesionální ošetření 100% přírodními přípravky složenými pouze z minerálů, solí, jílu a bylin. Díky absenci jakýchkoliv syntetických složek / neobsahují ani gram konzervačních látek, barviv, parfémů ani jiných syntetických komponentů / je pro Váši pokožku SUCHÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA zcela přirozená a prokazuje vysokou snášenlivost a efektivitu. Některé soli, jíly a další přírodniny jsou pro kůži tak důležité, že při pouhém kontaktu s nimi kůže do značné míry obnovuje svou původní kvalitu. Krátce řečeno, mládne!

Součásně s profesionálním ošetřením vás seznámíme s použitím produktů hloubkové hygieny  v domácím prostředí, které máte možnost zakoupit v našem salonu. Péče o pleť produkty hloubkové hygieny vám zabere pouze 2 minuty denně a vaše pleť bude krásná a zdravá. Přijďte vyzkoušet !

 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek